Okna Dębów

Salony okien i drzwi

 

Firma Okna Debow powstała w 2001 roku i stale ugruntowuje swoją pozycję w branży stolarki otworowej na rynku krajowym i europejskim. Kluczem do sukcesu firmy jest konsekwentne wdrażanie nowoczesnych rozwiązań w organizacji produkcji oraz modernizowanie parku maszynowego w celu osiągnięcia wysokiej jakości i niezawodności produktów – okien i drzwi.

 

Jesteśmy autoryzowanym producentem stolarki PCV z profili okiennych i drzwiowych. Uzyskane przez nas certyfikaty stanowią potwierdzenie dbałości o najwyższą jakość produktów wytwarzanych zgodnie z zaawansowanym technologicznie procesem produkcji.

 

Produkty Okna Debow obejmują rodzinę pięcio-, sześcio-, siedmio- komorowych profili okiennych oraz profili drzwiowych. Zastosowanie rozwiązań najnowszej generacji daje gwarancję wysokich parametrów technicznych i technologicznych. Konstrukcja systemów, opracowana przez zespół Okna Debow stanowi unikatowe połączenie jakości, trwałości i bezpieczeństwa, oraz nowoczesnego wzornictwa z najnowszymi osiągnięciami z dziedziny techniki okiennej i drzwiowej.

  

Naszą misją jest tworzenie produktów stolarki okiennej i drzwiowej, które zapewnią komfort ich użytkowania oraz satysfakcję nawet najbardziej wymagającym użytkownikom.

 

Kompleksowo obsługujemy klientów, oferując im oprócz wysokiej jakości produktów fachowe doradztwo w zakresie doboru stolarki okiennej.

 

Zapewniamy indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań klientów, wykonanie pomiarów w miejscach realizacji zleceń, transport produktów oraz ich fachowy serwis.

 

Rozwijamy sieć autoryzowanych punktów sprzedaży okien i drzwi marki Okna Debow na terenie Polski. Poszukujemy Franczyzobiorców, którzy będą zajmować się działalnością handlową oraz fachowym doradztwem w zakresie doboru i montażu elementów stolarki otworowej.

 

 

W ramach umowy franczyzowej oferujemy:

doradztwo w zakresie prowadzenia sprzedaży stolarki okiennej i drzwiowej

szkolenia produktowe oraz dotyczące montażu okien

szkolenia z zakresu technik sprzedaży i obsługi klienta

materiały informacyjne i reklamowe

szerokie wsparcie marketingowe

aplikację do wycen i obsługi zamówień

projekt wnętrza salonu sprzedaży okien i drzwi

atrakcyjny system prowizji

 

 


Franczyzodawca
Okna Debow
Dębów 233
37-200 Przeworsk
https://www.oknadebow.pl/

Dane kontaktowe
Specjalista ds. rozwoju sieci
Piotr Aleszkiewicz
tel. 604-915-925
[email protected]

 

Zobacz więcej franczyz

Nawigacja