Ruszamy z nową stroną

Witajcie ponownie! Ruszamy z kopyta, także zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami franczyz.Cześć,
po nie małej przerwie, znowu wracamy na ekrany Waszych komputerów i telefonów, by prezentować ciekawe, wyselekcjonowane oraz godne uwagi oferty franczyz.


Co u nas nowego?

Przede wszystkim strona. Zaprojektowaliśmy ją tak, byście mogli w niczym niezakłóconym katalogu poruszać się między ofertami franczyz, poznawać je oraz móc wybrać najlepszą dla siebie.

Rośniemy! Organizujemy nowe miejsca pracy (w Warszawie oraz Białymstoku). Powiększają się nasze biura, do których serdecznie Was zapraszamy lub zaprosimy, gdy będziecie czuć się bezpieczni. Na stronie przedstawiamy i omawiamy szczegółowo każdą z naszych franczyz. Brakuje jakiejś informacji na stronie? Zadzwoń! Chętnie odpowiemy na każde pytanie.

Budujemy katalog franczyz! Od miesięcy tworzymy z producentami i innowatorami nowe, ciekawe franczyzy oparte na Polskim kapitale. Jeżeli aktualnie nie widzisz nic dla siebie, odwiedź nas za kilka dni. Strona będzie aktualizowana o nowe oferty, które w tym momencie są przygotowywane. Na horyzoncie franczyzy, które będą unikalne na skalę Polski, a być może nawet świata!


Do zobaczenia!
Rafał
 

Autor: Rafał Romanowski


Zobacz więcej artykułów

Nawigacja