Franczyza w branży oświetleniowo-dezynfekcyjnej - postaw na Lumenmax

Coraz więcej osób, które planują otworzyć własną działalność gospodarczą, bierze pod uwagę franczyzę. To świetny i bezpieczny wybór dla każdego, kto nie ma własnego pomysłu na biznes lub chce go zacząć w komfortowy sposób, ciesząc się kompleksowym wsparciem znanej i rozpoznawalnej marki. Aby franczyza była opłacalna,  najważniejszymi sprawami będzie zawsze wybór branży, która aktualnie jest popularna i przyszłościowa, a także znanego franczyzodawcy o dobrej renomie, posiadającego już szerokie grono odbiorców i rozpoznawalnego na rynku. W tym artykule zastanowimy się, czy franczyza w branży oświetleniowo-dezynfekcyjnej to dobra opcja.

Dlaczego franczyza w branży oświetleniowo-dezynfekcyjnej to dobry pomysł?


Ostatnie wydarzenia na świecie związane z epidemią Covid-19 sprawiły, że gwałtownie wzrosło zapotrzebowanie na środki dezynfekcyjne. Rygorystyczne przepisy regulują to, jak często powinny być odkażane powierzchnie właściwie w każdej przestrzeni publicznej i użytkowej. Dbanie o dezynfekcję stało się podstawą nie tylko w szpitalach, zakładach produkujących wyroby medyczne i spożywcze oraz laboratoriach, gdzie zawsze obowiązywały w tej kwestii określone normy, ale także w urzędach, galeriach handlowych, sklepach, szkołach i przedszkolach, a także innych miejscach, na co dzień odwiedzanych przez bardzo wiele osób. Chemiczne sposoby dezynfekcji wymagają dość dużego nakładu pracy i czasu (każdą powierzchnię trzeba przetrzeć ręcznie lub spryskać) oraz wykorzystania środków, często powodujących podrażnienia, przesuszanie się skóry oraz są nieekonomiczne. Dlatego też coraz więcej instytucji, firm, ośrodków zdrowia i zakładów produkcyjnych decyduje się na zamontowanie specjalnych bakterio- i wirusobójczych opraw, które przeprowadzają dezynfekcję przy pomocy światła UV – a także mogą być wykorzystywane na co dzień jako oświetlenie. Stąd wniosek, że biznes związany z dezynfekcją ma duże szanse na powodzenie. Również branża oświetleniowa to dobry i pewny wybór, ponieważ lampy i reflektory są potrzebne zawsze, niezależnie od sytuacji na rynku. Powstaje coraz więcej obiektów sportowych, służących do organizowania eventów, a także powstaje wiele nowych, zarówno prywatnych, jak i biurowych lub przemysłowych. Rosnąca popularność oświetlenia LED sprawia, że na produkty wykorzystujące tę ekologiczną i energooszczędną technologię stale jest popyt.


Franczyza Lumenmax – wejdź do branży oświetleniowo-dezynfekcyjnej


Jeżeli chciałbyś rozpocząć działalność gospodarczą w branży oświetleniowo-dezynfekcyjnej, ale nie chcesz zaczynać od podstaw, inwestować we własny zakład produkcyjny i pragniesz mieć pewność, że od samego początku Twoja firma będzie rozpoznawalna wśród klientów i ceniona, postaw na franczyzę pod szyldem znanej marki, takiej jak Lumenmax. Lumenmax to znany od lat producent i dostawca najwyższej jakości rozwiązań z zakresu oświetlenia, a od pewnego czasu również dezynfekcji światłem. Oferuje swoim klientom wysokiej klasy urządzenia, proponując im innowacyjne pod względem technologicznym źródła światła i oprawy, m.in. znany i ceniony Annihilator UVC LED Hybrid Lighting do odkażania pomieszczeń. Decydując się na franczyzę Lumenmax, masz pewność, że będziesz pośredniczyć w sprzedaży produktów najwyższej jakości, które już są cenione przez klientów i nie będziesz musiał budować renomy od podstaw.


Bezpieczna franczyza 


Jeżeli chcesz, żeby franczyza była bezpieczna, nie tylko musisz starannie i uważnie przenalizować proponowane zasady współpracy, przeczytać umowę i zapoznać się z warunkami prowadzenia działalności, ale również dokładnie przemyśleć, czy brana pod uwagę branża jest przyszłościowa. Wiele ofert franczyzy dotyczy produktów lub usług, skierowanych do wąskiej grupy odbiorców i nie zapewniających Ci tak sprawnego funkcjonowania firmy i dużych obrotów, jak tego oczekujesz. Dlatego warto postawić na branżę oświetleniowo-dezynfekcyjną. Z jednej strony pozostaje ona ponadczasowa i uniwersalna, a grupa potencjalnych klientów jest niezwykle szeroka, z drugiej strony odpowiada na aktualne potrzeby odbiorców, czyli te związane z odkażaniem i dezynfekcją pomieszczeń. Jeżeli uważasz, że jest to idealna opcja właśnie dla Ciebie, ze szczegółową ofertą franczyzy Lumenmax zapoznać się możesz na naszej stronie internetowej: https://enterport.pl/franczyza/17/lumenmax/pl/.

 

Autor: Enterport


Zobacz więcej artykułów

Nawigacja