Franczyza w branży motoryzacyjnej - postaw na CarForYou

Franczyza to model prowadzenia działalności gospodarczej opierający się na współpracy przedsiębiorców. Jeden z nich, czyli franczyzodawca, to właściciel rozpoznawalnej i cenionej firmy o sprawdzonym modelu biznesowym. Udziela on franczyzobiorcy prawa do korzystania ze swojego znaku towarowego w zamian za odpowiednie wynagrodzenie. Pomiędzy przedsiębiorcami zawierana jest umowa franczyzy, na podstawie której franczyzodawca upoważnia drugą stronę do użytkowania swojego logo, nazwy oraz know-how. Jeśli marzysz, aby zostać przedsiębiorcą, lecz nie masz pomysłu na własną działalność, koniecznie przeczytaj nasz artykuł! 

Franczyza w branży motoryzacyjnej? Wybierz CarForYou!


Jesteś miłośnikiem motoryzacji? Zawsze marzyłeś o otwarciu swojej firmy, lecz nie wiedziałeś, jak się za to zabrać? Z pewnością zainteresuje Cię oferta CarForYou, czyli jednej z najpopularniejszych polskich wypożyczalni aut. Ta prestiżowa firma działa już w ponad 20 miastach na terenie kraju. Flota tego przedsiębiorstwa liczy obecnie kilkadziesiąt aut różnego rodzaju. Wśród nich dostępne są m.in. modele marki Renault, Opel, Ford, Skoda czy Volkswagen. CarForYou dysponuje samochodami ekskluzywnymi, dostawczymi, sedanami, kompaktowymi hatchbackami oraz lawetami. Firma ta świadczy usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Jeśli chcesz stać się częścią tego przedsiębiorstwa, zdecyduj się na franczyzę motoryzacyjną.  

Franczyza motoryzacyjna CarForYou – najlepsza oferta


CarForYou oferuje swoim franczyzobiorcom udziały w firmie zarządzającej oraz szerokie wsparcie biznesowe. Będąc partnerem tej wypożyczalni, masz wpływ na podejmowane decyzje i wszelkie działania odbywające się wewnątrz przedsiębiorstwa. Decydując się na franczyzę CarForYou, możesz liczyć na wsparcie w sfinansowaniu własnego oddziału. Do Ciebie będzie należało wyłącznie obsłużenie klientów i zadbanie o swoją flotę. 

Podejmując współpracę z CarForYou, możesz liczyć m.in. na: 


  • wsparcie marketingowe – nie tylko podczas otwierania placówki, lecz także w czasie jej funkcjonowania,
  • profesjonalne wsparcie sprzedaży,
  • udziały w spółce zarządzającej, 
  • zaufany system monitoringu pojazdów, 
  • pomoc przy wyborze oraz zakupie samochodów, 
  • zaawansowany system do zarządzania flotą. 

Franczyza motoryzacyjna CarForYou – dlaczego warto?


Rozpoczynając biznes w formie franczyzy w branży motoryzacyjnej, masz dużo łatwiejszy start niż otwierając działalność pod własną marką. Wypożyczalnia CarForYou ma wyrobioną opinię i cieszy się dużą popularnością. Podejmując z nią współpracę, możesz cieszyć się rozpoznawalnością i zaufaniem ze strony klientów. 

Ponadto współpracując z cenioną firmą, minimalizujesz ryzyko biznesowe. CarForYou działa stabilnie od lat. Dzięki pomocy specjalistów z tego przedsiębiorstwa unikniesz wielu błędów, wynikających z braku doświadczenia. Dodatkowo będziesz mógł korzystać ze świetnych rabatów, do których nie miałbyś dostępu, otwierając działalność na własną rękę. 

Decydując się na współpracę z CarForYou, będziesz mógł rozwijać się jako przedsiębiorca i korzystać ze wszystkich zalet, jakie daje franczyza. Zatem, jeśli marzysz o otworzeniu firmy związanej z motoryzacją, nie zastanawiaj się, chwyć za telefon i skontaktuj się ze specjalistą z CarForYou. Eksperci z przyjemnością udzielą Ci wszelkich informacji na temat franczyzy i odpowiedzą na każde Twoje pytanie. Podczas konsultacji pracownik CarForYou przedstawi Ci przewidywaną sumę inwestycji oraz podstawowe wymagania sieci. 

 
 

Autor: Enterport


Zobacz więcej artykułów

Nawigacja