Culina 3D

Do franczyz ENTERPORT dołącza Culina 3D - salony mebli kuchennych


Nowość we franczyzach!
Culina 3D - salony niemieckich mebli kuchennych 


CULINA 3D to specjalistyczna firma zajmująca się projektowaniem mebli do kuchni, łazienek, pokojów dziennych i sypialni, wykorzystując przy tym najnowsze technologie VR. Korzystając z naszych usług, możecie Państwo obejrzeć swoją kuchnię lub salon w wersji 3D, zanim jeszcze zdecydujecie się na realizację projektu. Jako doświadczony i zaangażowany zespół ludzi tworzymy niepowtarzalne rozwiązania również dla najbardziej wymagających Klientów, ceniących jakość i piękno ponad wszystko. Nie ogranicza nas żadne rozwiązanie; jesteśmy w stanie odpowiedzieć na rozmaite potrzeby, a każdy projekt jest „szyty na miarę” indywidualnego Klienta. Nasi projektanci to osoby z wieloletnim doświadczeniem i kierunkowym wykształceniem. Oferowane meble produkujemy w najbardziej zaawansowanych technologicznie fabrykach w Niemczech. Przekonacie się Państwo, że nasze meble, akcesoria i sprzęt AGD są synonimem najwyższej jakości. Ofertę dopełnia ogromny wybór dekorów i materiałów.

Meble z Culina 3D to więcej niż kuchnie. Naszym celem jest zaprojektować a potem wykonać wnętrze, które idealnie będzie współgrać z charakterem jego użytkowników. To Państwo podejmujecie decyzję, czy wnętrze będzie klasyczne czy nowoczesne, w stylu wiejskim a może industrialnym, z jakich materiałów ma być wykonane i w jakie akcesoria wyposażone.

Dlaczego my? Wybierając studia Culina 3D, macie Państwo gwarancję, że otrzymacie profesjonalne doradztwo na każdym etapie: od powstawania projektu do jego realizacji.
 


Więcej przeczytacie na stronie producenta:
https://culina3d.pl 

Autor: Rafał Romanowski


Zobacz więcej artykułów

Nawigacja